Pobierz darmowy
Poradnik Youtube!

Wykorzystuj przewagę reklamy wideo i buduj potężne zasięgi!

 • Buduj szeroki zasięg lub targetuj na specyficzne grupy docelowe.
 • Elastyczność i efektywność budżetowa.
 • Angażuj swoich klientów. Buduj ich doświadczenie marki!

Wielkość pliku około 2,1MB

Poradnik YouTube

O autorze

O autorze

Martyna Mikołajczak już w trakcie studiów poczuła nierozerwalną więź z reklamą i popełniła pracę mgr na temat środków perswazji wykorzystywanych w reklamie internetowej. Z doświadczenia obieżyświat imający się różnorodnych zajęć, tj.:

 • dziennikarstwa w kilku poznańskich rozgłośniach oraz internetowym portalu muzycznym,
 • nauczania języka angielskiego w egipskiej Aleksandrii,
 • marketingu internetowego (głównie kampanii e-mailingowych) w indyjskim Delhi.

Po kilku latach tułaczki po świecie zdecydowała się wrócić do Polski i połączyć nabyte umiejętności oraz wiedzę w jedną całość, zasilając szeregi agencji Verseo, jako Certyfikowany Specjalista Google AdWords, zgłębiając przy tym tajniki reklamy online. Uczulona na nicnierobienie. :)

Przewodnik po kampaniach wideo online. Youtube

Przygotowaliśmy z myślą o Tobie darmowy PORADNIK YOUTUBE, który zawiera informacje o serwisie YouTube - jak zacząć, na co zwrócić uwagę, jaki rodzaj reklamy wybrać.

Reklama na YouTube

YouTube to internetowy serwis, który umożliwia bezpłatne umieszczanie oraz odtwarzanie filmów wideo. W swoich zasobach posiada przede wszystkim teledyski, zwiastuny filmowe i wideoblogi. Specjaliści od marketingu zaczynają doceniać go jako doskonałe miejsce do prezentowania różnorodnych produktów oraz usług.

YouTube został okrzyknięty drugą najchętniej odwiedzaną wyszukiwarką na świecie. W Polsce ma już ponad 21 milionów użytkowników, a zatem dociera aż do 75% polskich internautów. Dzięki tak szerokiemu zasięgowi, YouTube staje się z roku na rok coraz popularniejszym medium reklamowym.

YouTube to różnorodne formaty reklam, rozmaite typy kierowania, interaktywność oraz możliwość budowania zaangażowania użytkowników. Dlatego właśnie jest bardzo skutecznym medium reklamowym, z którego czas zacząć korzystać. O reklamie na innych portalach czytaj na blogu Verseo: TUTAJ.

Poradnik Youtube

Na kilkudziesięciu stronach PORADNIKA YOUTUBE znajdziesz sporo informacji na temat reklam w YouTube. Poznasz podstawowe formaty reklam wideo, metody ich kierowania wraz z autentycznymi przykładami, najważniejsze zalety filmów reklamowych online oraz różnice pomiędzy spotami promocyjnymi w YouTube, a reklamami telewizyjnymi.

W PORADNIKU YOUTUBE znajdziesz odpowiedzi między innymi na pytania:

 • Jakie są cechy skutecznej reklamy wideo na You Tube?
 • Czy w ogóle warto reklamować się na You Tube?
 • Czym są reklamy True View In-Stream?
 • Na czym polega True View Discovery?
 • Reklamy w przerywniku - Bumper Ads
 • Co ma wpływ na efektywność reklam wideo?
 • Czym jest remarketing?
 • Na czym polega cross channel marketing?

Nasz darmowy poradnik pozwoli Ci poznać potencjał YouTube oraz zachęci Cię do używania go jako narzędzia reklamowego. Przekonasz się, że wykorzystanie YouTube w swojej strategii marketingowej przyniesie Ci wymierne korzyści!

Pobierz już teraz darmowy PORADNIK YOUTUBE, który pokaże Ci czym jest reklama na YouTube, jak reklamować się na YouTube i jak skutecznie dotrzeć do użytkowników Internetu. Nie zwlekaj, pobierz nasz poradnik już teraz! Jeśli interesuje Cię YouTube, podstawy będziesz miał w małym palcu!

Kto przygotował PORADNIK YOUTUBE?

PORADNIK YOUTUBE przygotowała Martyna Mikołajczak - certyfikowana specjalistka Google Ads w agencji interaktywnej Verseo. Smykałkę do tematu czuła już na studiach, które zakończyła pracą na temat środków perswazji wykorzystywanych w reklamie internetowej.

Martyna jest bardzo wszechstronną i aktywną osobą. Zajmowała się dziennikarstwem w kilku poznańskich rozgłośniach oraz internetowym portalu muzycznym, uczyła języka angielskiego w egipskiej Aleksandrii i marketingu internetowego w indyjskim Delhi.

Po kilku latach Martyna powróciła do Polski, gdzie łączy swoją wiedzę z know how Verseo i jest twórczynią niezwykle skutecznych reklam Google Ads.