Pobierz darmowy
poradnik LinkedIn!

Zdobywaj klientów biznesowych już dzisiaj!

  • Docieraj precyzyjnie do wybranych grup zawodowych.
  • Buduj reputację swoją i swojej firmy.
  • Niezwykła skuteczność działań i efekt nowości!

Wielkość pliku około 2,8MB

Verseo AdBook - darmowy poradnik Google Adwords i marketingu online

O autorach

Dominika Mączka

Do Verseo dołączyła od razu po studiach z zarządzania projektami i digital marketingu - obecnie Content Marketing Manager. Należy do tych ludzi, których wspaniale jest poznać. Oferuje bowiem bogactwo wyobraźni, mrówczą pracowitość i wiosenną otwartość. Niezwykle kompetentna jeżeli chodzi o LinkedIn , budowanie contentu i wykłady na temat zdrowego żywienia.

Gabriela Lupa i Marcin P. Stopa

Duet założycieli SeeWidely, rewolucjonizujących sposób, w jaki się uczymy i zdobywamy kompetencje. Sprawiają, że trwa to krócej niż 5 minut dziennie. Łączą biznes z pasją do nauki i rozwoju kompetencji człowieka. Robią to wszystko, bo wierzą, że odpowiednia edukacja i rozwój kompetencji może realnie zmienić społeczeństwo, w którym żyjemy oraz być podstawą dobrostanu społecznego, w którym będziemy żyli my i nasze dzieci. Z determinacją głoszą, że wiedza jest po to, by się nią dzielić, a do tego zmieniają sposób, w jaki się uczymy, tak by odpowiadał realnym wymaganiom świata, w którym funkcjonujemy.

Poradnik z efektywnego działania na Linkedin

W ramach Akademii Wiedzy przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy PORADNIK Z EFEKTYWNEGO DZIAŁANIA NA LINKEDIN, krok po kroku poznasz tajniki serwisu i będziesz wiedział, na co zwrócić uwagę przy tworzeniu Twojego profilu.

Co to jest Linkedin?

Słyszałeś o LinkedIn? To duży serwis społecznościowy zrzeszający osoby poszukujące kontaktów zawodowo-biznesowych. Jeśli Cię tam jeszcze nie ma, to trzeba to jak najszybciej zmienić, bo LinkedIn zagościł na dobre na zagranicznym i polskim rynku, tworząc możliwości, o jakich inne media społecznościowe nie śniły. Cały szereg profesjonalistów znajduje swoje miejsce na jednej platformie, dzięki czemu LinkedIn uzyskuje znaczną przewagę nad konkurencją.

Dawniej był to portal służący głównie do publikowania CV i wykorzystywany przez rekruterów. Obecnie tworzy prawdziwą społeczność biznesowców. Umożliwia między innymi zamieszczanie własnych publikacji, obserwowanie innych osób z branży czy nawiązywanie kontaktów biznesowych. Możesz tam prowadzić profil firmowy lub po prostu zwiększać świadomość Twojej marki.

LinkedIn jest uważany za najbardziej efektywną platformę również w kontekście pozyskiwania leadów. Użytkownicy korzystają z LinkedIn w poszukiwaniu wiadomości branżowych, porad ekspertów, szkoleń zawodowych, opinii i rekomendacji na konkretny temat albo interesujących ich treści publikowanych przez influencerów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o LinkedIn przeczytaj: https://blog.verseo.pl/reklama-linkedin-dla-poczatkujacych/.

Poradnik LinkedIn

Nasz poradnik LinkedIn to wyjątkowa okazja, abyś mógł wyprzedzić konkurencję! Prawda jest taka, że obecnie można tam znacznie łatwiej pozyskać nowych klientów, niż poprzez jakiekolwiek inne medium społecznościowe.

Z przeprowadzonych badań wynika, że 97% managerów posiada już swój profil na LinkedIn, ale często nie wiedzą jak nim zarządzać lub twierdzą, że nie mają czasu na to, żeby się zaangażować w społeczność i stworzyć profil firmowy. Stanowi to dla Ciebie szansę wyróżnienia się w branży! Nie ma na co czekać, pobierz już teraz Twój darmowy PORADNIK Z EFEKTYWNEGO DZIAŁANIA NA LINKEDIN!

Dowiedz się z naszego poradnika, jak wypełnić Twój profil bogatą treścią, która zainteresuje potencjalnych klientów, pracodawców czy partnerów biznesowych. Bądź pierwszy - zaangażuj się i pokaż, że Ty i Twoja firma to profesjonaliści w branży. Najwyższy czas, żebyś założył profil na LinkedIn! Już dziś naucz się zarządzania kontem LinkedIn krok po kroku.

Kto jest autorem poradnika?

Poradnik przygotowała Dominika Mączka - Content Marketing Manager w agencji interaktywnej Verseo. Dominika jest niezwykle kompetentną osobą, która oferuje bogactwo wyobraźni, mrówczą pracowitość i niezwykłą otwartość. Jest zainteresowana LinkedIn oraz budowaniem contentu.

Przy pracy nad poradnikiem pomagali również Gabriela Lupa i Marcin P. Stopa - duet założycieli SeeWidely, rewolucjonizujących sposób, w jaki się uczymy i zdobywamy kompetencje. Łączą prowadzenie biznesu z pasją do nauki i rozwoju kompetencji człowieka.